تبلیغات
استدیو سالم للتصویر - دیدار غیر منتظره ابتکار از بلوار ساحلی و حضور معدودی از فعالین زیست محیطی+عکس
 
 
رئیس سازمان محیط زیست کشور طی سفر  یک روزه خود به استان خوزستان با تعدادی از فعالین محیط زیستی استان دیدار کرد،  تعدادی از فعالان محیط زیست و تشکلهای مردمی نیز با حمل دست نوشته هایی در این تجمع خودجوش حضور یافتند.
به گزارش بروال در این دیدار که استاندار خوزستان نیز وی را مشایعت می کرد،ابتکار به سخنان تجمع کنندگان در مورد معضلات زیست محیطی استان گوش داد.در پاسخ  به درخواستهای فعالین محیط زیست ابتکار دلیل حضور خود در خوزستان را پیگیری همین مشکلات اعلام نمود و وعده داد که  پیگیر ویژه کلیه مشکلات زیست محیطی استان  و در راس آنها مسئله آب باشد.
 
ابتکار در  پاسخ به اینکه نظر وی در شورای عالی آب ایران در دفاع از رودخانه کارون چه خواهد بود؟ تاکید کرد: هر تصمیمی در این خصوص گرفته شود نباید باعث لطمه وارد کردن به رودخانه کارون شود.
استاندار خوزستان نیز طی سخنانی از رئیس سازمان محیط زیست بخاطر حمایت از زنجیره کارون تشکر کرد و گفت :خانم ابتکار اولین مقام دولتی است که به حمایت از تشکیل زنجیره انسانی کارون پرداخت.
در حاشیه این دیدار یکی از حاضرین ضمن بیان مشکلات آلودگی آب کارون از استاندار درخواست نمود تا خانم ابتکار، آب لوله کشی اهواز را بچشند، مقتدایی در پاسخ گفتند که به مهمان که از این آب نمی دهند.
 
به گزارش بروال این دیدار بدون هماهنگی با فعالین  زیست محیطی استان صورت گرفته و تعداد محدودی آنهم به طرق غیر مستقیم یک ساعت قبل از انجام دیدار خبردار شده بودند.
 
 
http://s3.picofile.com/file/7985289993/ebtekar_8_.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 


تاریخ : دوشنبه 6 آبان 1392 | 11:28 ب.ظ | نویسنده : سالم للتصویر | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.