تبلیغات
استدیو سالم للتصویر - انتصاب سرپرست
خلیفی سرپرست اداره ورزش وجوانان شادگان شد.
رویداد های ورزش شادگان:پس از بلاتکلیفی یکساله اداره ورزش وجوانان شادگان عقیل خلیفی به عنوان سرپرست جدید این اداره معرفی شد.
به گزارش هشام خنافره خبرنگار خبرگزاری فارس در شادگان صبح امروز با حضور بنی تمیم معاون ورزش شهرستانهای اداره ورزش وجوانان خوزستان عقیل خلیفی به عنوان سرپرست اداره ورزش وجوانان شادگان به فرماندار شهرستان شادگان معرفی شد.
عقیل خلیفی سرپرست جدید اداره ورزش وجوانان شادگان در گفتگو با خبرنگار فارس با اشاره به وجود بیش از 23 هیئت ورزشی ،نبود پشیبان مالی را از جمله مشکلات فراروی ورزش شادگان برشمرد و تاکید کرد: برای رفع مشکلات ورزشکاران این شهرستان باید چاره‌ای اساسی اندیشید.
وی تکمیل طرحهای عمرانی در ورزش شادگان را از اولویت کاری خود برشمرد وخواستار تعامل همه مسئولین شهرستان برای توسعه ورزش شد.
عقیل خلیفی دبیر تربیت بدنی آموزش وپرورش و دارای مدرک کارشناسی تربیت بدنی است که بیش از این در سمتهای مختلف ورزشی همچون ریاست کمیته داوران و عضویت در هیات فوتبال شهرستان شادگان مشغول بوده است.
قرار است معارفه رسمی وی تا یکماه دیگر همزمان با صدور حکم ریاست اداره ورزش وجوانان برگزار شود.
اضافه می شود اداره ورزش وجوانان شادگان پس از استعفای سال گذشته حسین سالمی شاهد حضور دو سرپرست شد اما پس ازمدتی هردوی آنها در فاصله زمانی یکماه ازسمت خود استعفا دادند.
تاریخ : چهارشنبه 1 آبان 1392 | 02:29 ب.ظ | نویسنده : سالم للتصویر | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.