تبلیغات
استدیو سالم للتصویر - حمایت قاطع استاندار از زنجیره انسانی پنجشنبه آیندهاستاندار خوزستان گفت: 100 درصد حمایت خود را از طرح «زنجیره انسانی حمایت از کارون» اعلام می‌کنم چرا که این طرح برای من ارزش بسیاری دارد.
 
به گزارش بروال عبدالحسین مقتدایی در اولین مصاحبه خود با رسانه‌ها پس از انتصاب و در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس از اهواز اظهار کرد: کارون سمفونی وحدت مردم استان محسوب می‌شود پس باید مانع از خشک شدن این رودخانه عظیم شویم.

وی بیان کرد: از طرفی به دنبال سدسازی و ساخت نیروگاه در استان هستند اما مصوبه رهبری مبنی بر طرح 800 هزار هکتار اراضی کشاورزی را فراموش کرده‌اند.

استاندار خوزستان افزود: تا آنجایی که در توان دارم مانع از انتقال آب به شیوه غلط می‌شوم و سعی خواهم کرد طرح 800 هزار هکتار اراضی کشاورزی را در استان اجرایی کنم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا از طرح زنجیره انسانی در حمایت از کارون که دوم آبان ماه برگزار خواهد شد حمایت خواهید کرد، اظهار کرد: 100 درصد از این طرح حمایت می‌کنم چرا که معتقدم کارون همیشه باید خروشان باشد.

مقتدایی در خصوص تشکیل جلسات استانداری گفت: در اولین فرصت ممکن سعی خواهیم کرد جلسات خود را برگزار کنیم تا هرچه سریع‌تر به مشکلات استان رسیدگی شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز روز پنج‌شنبه دوم آبان ماه مردم استان به طور خودجوش تحت عنوان طرح «زنجیره انسانی حمایت از کارون» در منطقه بلوار ساحلی اهواز واقع در کیانپارس اجتماع کرده و حمایت خود را از کارون اعلام خواهند کرد.


 

تاریخ : چهارشنبه 1 آبان 1392 | 01:26 ب.ظ | نویسنده : سالم للتصویر | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.